cartoon-chef small

 

JADŁOSPI 

 

Dzień Śniadanie Odrobina witamin Obiad Podwieczorek

Poniedziałek

26.03.2018

Płatki orkiszowe na mleku , chleb wieloziarnisty z masłem, szynką, papryka; ogórek kiszony (1,7) marchewka do gryzienia Zupa gulaszowa z ziemniakami, ryż z jabłkami duszonymi, serem białym ,bitą śmietaną, kompot owocowy (1,7,9) Kanapki z kiełbasą krakowską, ogórek zielony, herbata owocowa (1,7)

Wtorek

27.03.2018

Kasza manna na mleku, chleb orkiszowy, masło, polędwica sopocka, pomidor (1,7) banan Zupa jarzynowa z ziemniakami, natką, schab w sosie chrzanowym, kasza gryczana, surówka z ogórka kiszonego i marchwi, kompot owocowy (1,7,9) Bułka z masłem, serem żółtym, sok multiwitamina (1,7)

Środa

28.03.2018

Kawa inka na mleku, chleb dworski, jajko na twardo, szczypior, rzodkiewki. (1,7,3 ) jabłko Zupa z zielonego groszku z ziemniakami, gulasz wieprzowy, kopytka, surówka z pora i papryki, kompot z mieszanki owocowej (1,7,9) kefir z owocami, chrupki kukurydziane (1,7)

Czwartek

29.03.2018

Płatki jęczmienne na mleku, chleb dworski z masłem, polędwica sopocka, papryka.(1,7 ) gruszka Zupa pomidorowa z makaronem, kotlet pożarski z indyka, ziemniaki, marchewka z groszkiem, kompot z truskawek i porzeczek (1,7,9 Płatki kukurydziane z mlekiem, jabłko (7)

Piątek

30.03.2018

Kakao, pasta twarogowa z brzoskwiniami, chleb wielozbożowy z masłem , herbata z cytryną (1,7 ) jabłko Ryżanka na rosole z warzywami i natką, kotlet z ryby, ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej z marchwi, pestki dyni, kompot owocowy (1,9,4,7) Banan, ciasteczka owsiane , herbata owocowa (1)

 

Dzień Śniadanie Odrobina witamin Obiad Podwieczorek

Poniedziałek

19.03.2018

Kakao, chleb dworski wieloziarnisty, masło, polędwica sopocka, ogórek zielony. (1,7 ) jabłko Żurek na naturalnym zakwasie z ziemniakami i jajkiem, makaron kolanka z serem białym i śmietaną, surówka z marchwi i pomarańczy, kompot owocowy (1,7,9) Kanapki z kiełbasą żywiecką, rzodkiewka, herbata owocowa (1,7)

Wtorek

20.03.2018

Pasta twarogowa z awokado ze szczypiorkiem, chleb wielozbożowy z masłem, papryka, herbata z cytryną (1,7) banan Zupa jarzynowa z ryżem, kotlet schabowy, ziemniaki, buraczki na ciepło, kompot wieloowocowy (7,1,9) Banan, ciasteczka owsiane, herbata owocowa (1)

Środa

21.03.2018

Płatki ryżowe na mleku, chleb wieloziarnisty z masłem , szynka gotowana, pomidor (1,7) jabłko Zupa ze słodkiej kapusty z ziemniakami, strogonof z indyka, kasza jaglana, surówka z pora i selera, kompot z malin i porzeczek Budyń do picia, wafel ryżowy, melon (7,1)

Czwartek

22.03.2018

Kaszka kukurydziana na mleku, chleb wieloziarnisty, pasta z mięsa i zielonego groszku, szczypior, papryka , ogórek kiszony (1,7 ) gruszka Zupa brokułowa z ziemniakami, pulpet w sosie pomidorowym, kasza gryczana, surówka z białej kapusty i marchwi, kompot porzeczkowy (1,7,9) Gorące mleko,chałka z masłem, dżem, jabłko (1,7)

Piątek

23.03.2018

Płatki jęczmienne na mleku, chleb dworski z masłem, polędwica sopocka, rzodkiewki (1,7) banan Zupa selerowa z makaronem, ryba po grecku z warzywami, ziemniaki, kompot wiśniowy. (1,7,9,4) Jogurt owocowy piątuś, chrupki kukurydziane , jabłko (7)

  

Numery alergenów występujących w posiłkach wg rozporządzenia PEiR Nr 1169/2011

1. Zboża zawierające gluten
2. Skorupiaki i produkty pochodne
3. Jaja i produkty pochodne
4. Ryby i produkty pochodne
5. Orzeszki ziemne (orzeszki arachidowe)
6. Soja i produkty pochodne
7. Mleko i produkty pochodne
8. Orzechy
9. Seler i produkty pochodne
10. Gorczyca i produkty pochodne
11. Nasiona sezamu i produkty pochodne
12. Dwutlenek siarki
13. Łubin
14. Mięczaki
Saturday the 24th. . Joomla 3.0 templates. All rights reserved.